Pablo Picasso - Spící akt

Litografie, 32x24 cm. 83/250. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

37272. Spící akt
Dražba ukončena:13.11.2019 21:10:40
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč