Pablo Picasso - Studio

Litografie, 26x42 cm. Signováno vlevo nahoře tužkou Picasso 8.11. 55. Volný list, pasparta.

Pozn.: Pasparta v krajích mírně poškozena.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

19771. Studio
Dražba ukončena:26.04.2018 18:29:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč