Pablo Picasso - The dream

Litografie, 32x23 cm, nesignováno, vpravo dole Colleciton domaire Picasso, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

19955. The dream
Dražba ukončena:26.04.2018 21:16:49
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč