Pablo Picasso - The Pierrot´s Courtship

Litografie, 23x32 cm. Nesignováno. Datováno 31.1. 54. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiloženo osvědčení k dílu.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

34003. The Pierrot´s Courtship
Dražba ukončena:27.06.2019 19:42:03
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč