Pablo Picasso - Únos Sabinek

Litografie, 22x26 cm. Signováno vpravo dole tužkou Picasso. Datováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Přiložen certifikát ze soupisu díla.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

27054. Únos Sabinek
Dražba ukončena:30.01.2019 19:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč