Pablo Picasso - Usměvavá dívka

Litografie, 32x26 cm. 186/250. Signováno vlevo dole v tisku Picasso 15.10.39 a vpravo dole v tisku Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Značeno Copyright by S.P.A.D.E.M 1995.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

35920. Usměvavá dívka
Dražba ukončena:16.10.2019 22:01:17
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:2 400 Kč