Pablo Picasso - Vollard Suite cyklus

Litografie, 16x21 cm. 88/1200. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list.

Pozn.: Pozdější tisk.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

24445. Vollard Suite cyklus
Dražba ukončena:15.11.2018 18:39:04
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč