Pablo Picasso - Žena s náhrdelníkem podle Cranacha

Litografie, 54x45 cm. Signováno vlevo nahoře tužkou Picasso 7.11. 66 Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 82 cm

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

73580. Žena s náhrdelníkem podle Cranacha
Dražba ukončena:16.03.2022 22:59:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč