Pablo Picasso - Žena v klobouku

Litografie, 32x26 cm. 28/250. Signováno vpravo dole v tisku Picasso. Volný list.

Pozn.: Copyright by S.P.A.D.E.M. 1995.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

37532. Žena v klobouku
Dražba ukončena:14.11.2019 23:00:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč