Pablo Picasso - Žena v klobouku

Litoofset 60. - 70. léta 20. stol., 55x41 cm. Signováno vlevo dole Picasso. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

59464. Žena v klobouku
Dražba ukončena:12.05.2021 22:00:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč