Pablo Picasso - Ženský akt

Litografie, 33x24cm. Signováno vpravo dole v tisku Picasso, výtisk 165/250. Volný list.

o autorovi: 1881 - 1973
Španělský malíř a sochař.

302813. Ženský akt
Dražba ukončena:23.12.2019 20:16:44
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč