Paola Graf - Karneval

Akryl na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole Paola Graf. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

Paola Graf
95985. Karneval
Dražba ukončena:04.06.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč