Petr Šeda - Kecka

Akryl na plátně, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Šeda. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

92712. Kecka
Dražba ukončena:12.04.2023 20:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč