Petr Straník - Adis

Olej na desce, 62,5x62,5 cm. . Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1987

92705. Adis
Dražba ukončena:12.04.2023 22:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč