Petr Zdeněk - Hastrmanky

Olej na sololitu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Zdeněk. Rámováno.

Nejdelší strana: 63 cm

o autorovi: 1953
Narodil se v Praze. Vystudoval grafiku na VŠUP v Praze. V devadesátých letech 20. století úspěšně vystavoval v Nizozemí. Svými ilustracemi vyzdobil tři knihy. Jeho styl malby je naprosto originální.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 33 000 Kč

115828. Hastrmanky
Zbývá:11 dnů, 3 hodin
Konec dražby:30.05.2024 22:58:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč