Přemysl  Pitřík - Bez názvu

Tempera s voskem, 69x72 cm. Signováno vlevo dole Přemysl Pitřík. Rámováno.

Pozn.: Dílo je reprodukováno ve Slovníku českých a slovenský výtvarných umělců 1950 - 2003 (Pau - Pop) na straně 217.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1959
Malíř. Studoval SUPŠ v Brně u prof. Coufala a na AVU v Praze u profesorů Jiroudka a Karmazína. Zabývá se figurální kompozicí, krajinomalbou i zátiším, ve své tvorbě užívá netradiční expresivní vyjádření. Je členem SVU Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků.

92337. Bez názvu
Dražba ukončena:26.03.2023 20:08:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč