různí autoři - Konvolut 13 olejomaleb

Olejomalby, od: 14x19 cm do 30x30 cm. Většina signována. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
95987. Konvolut 13 olejomaleb
Dražba ukončena:04.06.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč