Oskar Schmidt -  U hradu

Akvarel, 28x38 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1908 - 1982
Narodil se v Litoměřicích. Ve své tvorbě se věnoval převážně ztvárnění městských zákoutí a vedut, hlavně z Prahy. Používal většinou techniku akvarelu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

92353. U hradu
Dražba ukončena:26.03.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč