Signováno nečitelně - Bez názvu

Kombinovaná technika na desce, 122x85 cm. Signováno na rubu. Nerámováno.

Nejdelší strana: 122 cm

vydraženo velký formát
Signováno nečitelně
115805. Bez názvu
Dražba ukončena:30.05.2024 22:38:21
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč