Signováno nečitelně - Koncert

Olej na plátně, 111x129 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 92. Nerámováno.

Nejdelší strana: 129 cm

vydraženo velký formát
Signováno nečitelně
91415. Koncert
Dražba ukončena:29.03.2023 20:40:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč