Soňa Vermousková - Lososi táhnou

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vpravo dole Soňa v. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1968
Vystudovala Fakultu architektury VUT v Brně. Od mládí kreslila a vyřezávala dřevěné šperky s polodrahokamy. Malbě olejem se intenzivně věnuje od roku 2018 a dosud měla 4 samostatné výstavy. Inspirací je jí architektura.
www.vermouskova.cz

92567. Lososi táhnou
Dražba ukončena:12.04.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč