Štefan Čonka - Dívka s máky

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vlevo dole Čonka 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1976, Michalovce
Slovenský krajinář, autodidakt.

Štefan Čonka
91381. Dívka s máky
Dražba ukončena:29.03.2023 20:06:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč