Štefan Čonka - Jarní rozkvět

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole Čonka 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1976, Michalovce
Slovenský krajinář, autodidakt.

Štefan Čonka
92584. Jarní rozkvět
Dražba ukončena:12.04.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč