Tomáš Stryhal - Proměna

Olej na plátně, 60x100 Signováno vlevo dole Stryhal 2024. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49 000 Kč

112914. Proměna
Dražba ukončena:28.03.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč