Václav Rabas - Pole

Olej na plátně, 80x81 cm. Signováno vpravo dole Rabas. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1885, Krušovice u Rakovníka - 1954

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
117221. Pole
Dražba ukončena:26.06.2024 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:24 000 Kč