Věra Vovsová - Slunečnice

Olej na sololitu, 60x60 cm. Signováno vlevo dole Věra Vovsová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1912 – 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč

vydraženo top
96093. Slunečnice
Dražba ukončena:04.06.2023 21:22:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč