Vincent Plesnivý - Babička ze Slovácka

Akvarel, 29x49 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý 42. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, malba poškozena.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

300145. Babička ze Slovácka
Dražba ukončena:20.08.2019 20:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč