Vincent Plesnivý - Pár z Boršic

Akvarel, 49x32 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

81637. Pár z Boršic
Dražba ukončena:17.07.2022 20:23:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč