Vincent Plesnivý - Svatební družička z Boršic 1936

Akvarel, 48x31 cm. Signováno vlevo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pasparta znečištěna. Papír zvlněn.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

33700. Svatební družička z Boršic 1936
Dražba ukončena:26.06.2019 19:13:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 500 Kč