Vincent Plesnivý - Svatební družička z Boršic

Akvarel, 46x29 cm. Signováno vpravo dole Plesnivý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879, Praha - 1944, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

38309. Svatební družička z Boršic
Dražba ukončena:28.11.2019 22:53:53
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč