113703. Zátiší s humrem
Aktuální příhoz: 1 400 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:01:00
113707. Skicák ze studií na UMPRUM
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:03:00
113710. Pohled na Brno
Aktuální příhoz: 800 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:05:00
113716. Motiv z nábřeží
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:08:00
pravděpodobně přelom 19. a 20. stol.
113718. Oboustranný obraz - 2 listy z kancionálu
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:09:00
113720. Zátiší s lilií v bohatém dobovém rámu
Aktuální příhoz: 1 500 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:10:00
113722. 6-ti osobní příbory, stříbro, 800/1000 a 813/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 487,5 g
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:11:00
113723. Konvolut 3 grafických prací
Aktuální příhoz: 500 Kč
113727. Roubenka s července. prádlem
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:13:00
Johannes van Luchtenburg, Pierre Mortiere
113731. Mapa Svaté země
Aktuální příhoz: 1 100 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:15:00
113735. Konvolut 2 linorytů - Objetí a Předkloněný akt
Aktuální příhoz: 4 300 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:17:00
113736. Písmo svaté Nového zákona
Aktuální příhoz: 1 300 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:18:00
Kurt Tucholski, John Heartfield
113739. Deutschland, Deutschland über Alles
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:19:00
113746. Šestiosobní rybí příbory, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "selka", hrubá hmotnost 235,63 g
Aktuální příhoz: 1 600 Kč
Konec dražby: 31.03.2024 20:23:00