Antonín Procházka - Dívka s ratolestí

Patinovaná sádra, výška 71 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1908

95949. Dívka s ratolestí
Dražba ukončena:04.06.2023 20:03:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč