Josef Liesler - Dívka

Litografie, 42x33 cm, signováno dole uprostřed Liesler 80, volný list.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

11795. Dívka
Dražba ukončena:28.06.2017 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč