Josef Liesler - Židle

Litografie, 53x37 cm. Signováno tužkou vpravo dole Liesler 93. Paspartováno.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

152278. Židle
Dražba ukončena:11.01.2026 20:30:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč