Václav Hartman - Krajina

Olej na kartonu, 70x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rámováno v rámařství Brůžek.

Nejdelší strana: 82 cm

vydraženo top
116761. Krajina
Dražba ukončena:02.06.2024 22:07:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč