Jaro Procházka - Pohled na zimní Hradčany

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jaro Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1886 - 1949
Malíř, grafik.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 200 000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
117200. Pohled na zimní Hradčany
Dražba ukončena:26.06.2024 20:17:02
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč