19. století - Skříňka

Nejdelší strana: 108 cm

Rozměr: 100x108x35 cm.

Pozn.: Poškozeno.

vydraženo top
19. století
114923. Skříňka
Dražba ukončena:28.04.2024 20:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.04.2024 20:24:01 2263