.. - Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g

Tento elegantní náramek zdobí řada přírodních drahokamů chromového diopsidu zasazených do stříbra 925. Chromový diopsid, známý svou sytou, tmavě zelenou barvou a brilantním leskem, je vzácný a velmi vyhledávaný drahokam, ceněný pro svou zářivou barvu a výjimečnou čistotu.

Rafinovaný design náramku kombinuje dokonale broušené kulaté diopsidové kameny s jiskřivými bílými akcentními kameny a vytváří tak nadčasový šperk, který vyzařuje eleganci a sofistikovanost. Ať už jej nosíte samostatně nebo v kombinaci s jinými šperky, tento náramek je výrazným doplňkem a je ideální jak pro formální příležitosti, tak pro každodenní luxus.

• Drahokam: přírodní chromový diopsid
• Kov: stříbro 925
• Délka: cca 150 mm, 170 mm, 190 mm
• Šířka: cca 8 mm
• Stav: nový

doporučujeme
..
153230. Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč