.. - Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,29 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g

4.29 Total Carat Natural Aquamarine 14K Gold Ring

Specifications

- Total Weight 2.907 g
- Center Gemstone Natural Aquamarine
- Gemstone Carat Weight 4.16 Carats
- Gemstone Measurements 12.10X10.60X5.80 mm
- Additional Gemstones Natural Diamond
- Additional Gemstone Weight 0.13 Carats
- Certificate Number J250000104590
- Lab Name: HRD Antwerp
- Ring Size (US): 7/54

top certifikát
..
153231. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,29 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
Zbývá:74 dnů, 21 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:09:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč