.. - .

..

153222. .

Vyvolávací cena: 0 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:00:00

.. - Prsten s diamantem 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g
doporučujeme certifikát

..

153223. Prsten s diamantem 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:01:00

.. - Naušnice s centrálními topazy a diamanty 5,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g

..

153224. Naušnice s centrálními topazy a diamanty 5,00 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,14 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:02:00

.. - Investiční diamant 1,00 ct
doporučujeme certifikát

..

153225. Investiční diamant 1,00 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:03:00

.. - Prsten s centrálním turmalínem a diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
certifikát

..

153226. Prsten s centrálním turmalínem a diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:04:00

.. - Naušnice s ametysty 1,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,76 g

..

153227. Naušnice s ametysty 1,10 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,76 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:05:00

.. - Naušnice s centrálními safíry a diamanty 2,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g

..

153228. Naušnice s centrálními safíry a diamanty 2,40 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík" hrubá hmotnost 2,02 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:06:00

.. - Závěs s centrálním smaragdem a diamanty 0,87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g
certifikát

..

153229. Závěs s centrálním smaragdem a diamanty 0,87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:07:00

.. - Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g
doporučujeme

..

153230. Elegantní náramek s diopsidy, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 11,15 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:08:00

.. - Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,29 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g
top certifikát

..

153231. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,29 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,90 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:09:00

.. - Prsten s rubínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g

..

153232. Prsten s rubínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:10:00

.. - Naušnice s centrálními rubíny a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g

..

153233. Naušnice s centrálními rubíny a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:11:00

.. - Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g

..

153234. Kapesní hodinky Nomos, zlato 585/1000, hrubá hmotnost 82,60 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:12:00

.. - Tanzanit 0,93 ct
certifikát

..

153235. Tanzanit 0,93 ct

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:13:00

.. - Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,50 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g

..

153236. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,50 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:14:00

.. - Naušnice s diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,37 g
doporučujeme certifikát

..

153237. Naušnice s diamanty 0,81 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,37 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:15:00

.. - Náramkové UNISEX hodinky Yves Saint Laurent, 1990-1999

..

153238. Náramkové UNISEX hodinky Yves Saint Laurent, 1990-1999

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:16:00

.. - Prsten s oválným safírem a diamanty 0,60 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g
doporučujeme

..

153239. Prsten s oválným safírem a diamanty 0,60 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:17:00

.. - Náhrdelník s centrálním safírem a diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g
draží se doporučujeme

..

153240. Náhrdelník s centrálním safírem a diamanty, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,11 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:18:00

.. - Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,55 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g
doporučujeme

..

153241. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,55 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:19:00

.. - Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g

..

153242. Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:20:00

.. - Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g

..

153243. Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:21:00

.. - Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g

..

153244. Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:22:00

.. - Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g
certifikát

..

153245. Náhrdelník s tahitskou stříbrnou perlou, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,75 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:23:00

.. - Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,89 g

..

153246. Prsten s diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,89 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:24:00

.. - Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g
doporučujeme certifikát

..

153247. Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:25:00

.. - Naušnice s centrálními ametysty a diamanty 2,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g

..

153248. Naušnice s centrálními ametysty a diamanty 2,50 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,45 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:26:00

.. - Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,70 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g

..

153249. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,70 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:27:00

.. - Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g

..

153250. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:28:00

.. - Závěs s centrálním safírem a diamanty 10,31 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g
doporučujeme certifikát

..

153251. Závěs s centrálním safírem a diamanty 10,31 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:29:00

.. - Naušnice s topazy, akvamaríny a tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g
doporučujeme

..

153252. Naušnice s topazy, akvamaríny a tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:30:00

.. - Luxusní perlový náhrdelník
certifikát

..

153253. Luxusní perlový náhrdelník

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:31:00

.. - Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g
doporučujeme

..

153254. Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:32:00

.. - Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g

..

153255. Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:33:00

.. - Starožitný náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 19,05 g
doporučujeme

..

153256. Starožitný náramek, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "zajíc", hrubá hmotnost 19,05 g

Aktuální příhoz: 3 000 Kč

Konec dražby: 18.03.2026 20:34:00