Průměr 5,2 cm. Korunka a očko z pozlacené slitiny obecných kovů. Pouzdro na hodinky a šatlén, plně funkční, osvědčení o zkoušce.
Pozn.: Přiloženo osvědčení puncovního úřadu. Přiložen podrobný popis v němčině. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.