.. - Naušnice s centrálními rubíny a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g

Náušnice z 925/1000 stříbra.
Ve středu náušnic se nacházejí 2 přírodní kameny rubino vyplněné sklem, každý o hmotnosti 0,60 karátu, s odhadovanou celkovou hmotností 1,20 karátu.
Obklopeny 36 kulatými brilianty o hmotnosti 0,01 karátu, jejichž celková hmotnost je odhadována na 0,36 karátu.
Celková hmotnost 1,79 gramu.

..
153233. Naušnice s centrálními rubíny a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 1,79 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč