.. - Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g

Stříbrné náušnice s opalitem 925

Detaily:
• Materiál: stříbro
• Punc: 925 podle standardních předpisů
• Drahokam: opalit
• Rozměry náušnic (D): 39,1 × 15,6 × 2,9 mm
• Rozměry kamene (S): 17 × 11,6 × 2,4 mm
• Celková hmotnost (W): 7 g

Popis:
Elegantní stříbrné náušnice 925 zdobené zářivými opalitovými drahokamy, které jsou známé svou okouzlující hrou světla a klidným leskem. Tyto náušnice se vyznačují rafinovaným designem, který krásně podtrhuje jemné, duhové odstíny opalitu, což z nich činí vynikající volbu jak pro každodenní eleganci, tak pro zvláštní příležitosti.

..
153255. Naušnice s opály, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč