.. - Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g

Náušnice z 18karátového zlata s topazem
Zapínání: Tlakové 18karátové zlato
Rozměry náušnice
18 mm x 6 mm
4 topazy
Celková hmotnost topazů: 1 ct
-2 x 0,45: 0,9 ct
-2 x 0,05: 0,1 ct
Celková hmotnost: 1,05 g
Korál je možné nasadit a sundat.
Stav: Restaurováno, velmi dobrý stav.
18karátové zlato zakoupeno od odhadce šperků.

..
153244. Naušnice s topazy 1,00 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,05 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:22:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč