.. - Naušnice s topazy, akvamaríny a tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g

Hlavní kámen: 2 ks. Londýnský modrý topaz
Tvar: kulatý
Hmotnost: celkem 4,93 ct
Velikost kamene: 8 mm x 8 mm

Okolní kámen (1): 2 ks. Akvamarín
Tvar: radiant
Hmotnost: celkem 1,15 ct
Velikost kamene: 4 mm x 6 mm

Okolní kámen (2): 2 ks. Tanzanit
Tvar: kulatý
Hmotnost: celkem 0,08 ct
Velikost kamene: 2 mm x 2 mm

Materiál: 14kt. zlato
Typ zapínání: puzetka
Celková hmotnost: 2,10 g

doporučujeme
..
153252. Naušnice s topazy, akvamaríny a tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 2,10 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:30:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč