.. - Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g

Hmotnost: 5,95 g
Materiál: stříbro 925, pozlacené, puncované, značka výrobce
Velikost: 54,5 (14,5)

Perly: 2 přírodní mořské perly Akoya – bílo-krémová barva, min. Ø 8,5 mm

..
153242. Prsten s Akoya perlami, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 5,95 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč