Hmotnost: 5,95 g Materiál: stříbro 925, pozlacené, puncované, značka výrobce Velikost: 54,5 (14,5)
Perly: 2 přírodní mořské perly Akoya – bílo-krémová barva, min. Ø 8,5 mm