.. - Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,50 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g

Hmotnost: 3,32 g
Materiál: stříbro 925, puncované
Velikost: 59 (19)

Akvamarín: průměr přibližně 12,1 mm, výška: 6,2 mm, kulatý brus (přibližně 4,50 ct). Testováno.
Diamanty: 2 kameny – celková minimální hmotnost 0,02 ct, kulatý brus. Testováno.

..
153236. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty 4,50 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 3,32 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč