.. - Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g

Ve středu prstenu je akvamarín o velikosti 0,05 ct.
Kolem něj je 14 kulatých briliantových diamantů, každý o hmotnosti 0,02 ct, s celkovou hmotností 0,28 ct.
Velikost prstenu: 14/54
Hmotnost prstenu: 1,34 gramů.

..
153250. Prsten s centrálním akvamarínem a diamanty, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,34 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč