.. - Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g

Celková hmotnost: 7,53 g
Materiál: stříbro 925, puncované
Velikost: 61,5 (21,5)

Rozměry: šířka přibližně 1,2 cm (přední část prstenu).

Tanzanit: 12 kamenů, kulatý brus (celkem přibližně 0,35 ct). Testováno.
Opal: přibližně 7 x 5 mm, kabošonový brus. Jedná se o přírodní opal (žádný dublet, žádný triplet).

..
153243. Prsten s centrálním opálem a tanzanity 0,35 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,53 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:21:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč