.. - Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,55 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g

Elegantní prsten z 18karátového (750) bílého zlata, velikost EU 54 (≈17,15 mm vnitřní průměr), s živým přírodním modrým tanzanitem jako centrálním kamenem, zdobený 18 přírodními kulatými brilianty o celkové hmotnosti 0,07 ct (barva G, čistota VS).
Rafinovaná kombinace tmavě modrého tanzanitu a jiskřivých bílých diamantů dodává tomuto prstenu sofistikovaný a nadčasový vzhled.
• Velikost prstenu: EU 54 (vnitřní průměr ≈17,15 mm)
• Hlavní kámen: přírodní tanzanit
• Barva: živá modrá
• Čistota: transparentní
• Boční kameny: 18 přírodních diamantů
• Celková hmotnost diamantů: přibližně 0,07 ct
• Barva: G
• Čistota: VS
• Briliantový brus: kulatý briliantový brus
• Kov: masivní 18karátové (750) bílé zlato
• Stav: výborný – profesionálně zkontrolováno, vyčištěno a vyleštěno
• Punc: razítko 750 potvrzující ryzost zlata

doporučujeme
..
153241. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,55 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 1,49 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč